• Zakończenie roku przedszkolnego

• Dnia 24 czerwca 2022r. odbyła się w naszym przedszkolu Uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego.Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko mineło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne oraz taneczne. Po występach wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy ukończenia grupy przedszkolnej.

Za cały ten szczególny i wyjątkowy rok w imieniu Pani Dyrektor oraz Nauczycieli bardzo wszystkim dziękujemy.

Pragniemy w tym dniu podziękować dzielnym Przedszkolakom za ich ciężką pracę, którą wykonywali w tym roku.

Dziękujemy także Rodzicom za ich wyrozumiałość, cierpliwość i za to, że tak dobrze wspierali swoje pociechy.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nasze mury, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej.

Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji!

„Chociaż słońce jasno świeci,

Trochę smutne są dziś dzieci.

Bo koniec roku, przedszkola mija czas,

Teraz wakacje czekają nas”