• OGŁOSZENIE

• Rodziców dzieci z grup: "Króliczki"„Kangurki”, „Biedronki”, "Tygryski” i „Sowy” serdecznie zapraszamy na zebranie, które odbędzie się 06. 09. 2023 r. (tj. środa) o godzinie 15.15 w sali „Biedronek” (I piętro). Po zebraniu ogólnym odbędą się spotkania w salach poszczególnych grup wiekowych.

• OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

• Co roku, w całej Polsce najmłodsze dzieci obchodzą swoje święto – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W naszym przedszkolu na dzieci czekało tego dnia moc atrakcji. Uczestniczyły one we wspólnych zabawach, konkursach i grach zespołowych, było również poszukiwanie skarbów, medale i pamiątkowe dyplomy. Zapoznały się również ze swoimi prawami – tak ważnymi w życiu każdego człowieka. Było wesoło i kolorowo. Nie brakowało uśmiechu i radości.

Zwieńczeniem tego dnia było oglądanie teatrzyku w wykonaniu profesjonalnych aktorów pt. "Psotka Dorotka".

• DZIEŃ KROPKI

• 15 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki.

Kropka – niby nic, a jednak coś wielkiego. Ten zwyczajny mały punkt od wielu lat jest symbolem twórczej zabawy zmierzającej do odkrywania talentów, drzemiących w każdym z nas niezależnie od wieku. Kropka postawiona niedbale na czystej kartce przez małą, nieśmiałą dziewczynkę o imieniu Vashti spowodowała, że cały świat oszalał na jej punkcie. Jest to święto kreatywności, inwencji i nieszablonowego myślenia, odkrywania talentów i mocnych stron dziecka

Tego dnia również dostrzegaliśmy kropki tam, gdzie wcześniej nikt na nie nie zwracał uwagi. Okazało się, że kropki towarzyszą nam w naszym codziennym życiu: są w kropkach biedronki, z kropki można utworzyć słońce,  bombkę choinkową, kolorową kulę, piłkę.

Było po prostu KROPKOWO I RADOŚNIE.